KNX ANAHTARLARI

                                 
B.IQ

Berker B.IQ ile akıllı evinizi çok daha kolay bir şekilde kumanda edebilmenizi sağlıyoruz. instabus EIB sisteminin dört farklı işlevi elemanını sadece tek bir kumanda ünitesinde kombine etmek mümkündür: Termostat, bilgi ekranı, dokunmatik sensör, ışık düzenleri zamanlayıcısı ve diğer uygulamalar, değişen isteklere kolayca ve herhangi bir yazılıma gerek olmadan adapte edilebilmektedir; üstelik herkesin yapabileceği kadar kolay şekilde.        
 
           
      TS SENSÖR

Teknoljinin derinliğini, kullanım kolaylığı ile birlikte sunmak bir sanattır. Bu sanatın kusursuz bir yansıması olan BERKER TS Sensör'ün pürüzsüz, neredeyse tamamen duvarla bütünleşmiş cam yüzeyi sayesinde ışığı, jaluzileri, müziği, ısıtma ve soğutmayı sadece tek bir dokunuşla kontrol etmeniz mümkün. Tüm bu fonksiyonlar, yazı  ya da simge şeklinde cam yüzeyine işlenebilir. Siz nasıl isterseniz...
 
           
       

 TS


Aydınlatmada sıra dışı bir tasarım: Berker TS Serisi… Programlanabilir yapısı sayesinde Berker KNX ve Berker kablosuz bus sistemi uygulamalarında da kullanılabilen TS Serisi, asil şıklığı ile evlerde bütünlüğü sağlıyor.

 
           
         TS CRYSTAL

Yaşam tarzınıza uygun sıra dışı tasarımlarımızla hayatınıza estetik ve farklılık katıyoruz. Sade ve yumuşak bir dokunuşla evinizi kontrol altına alan Berker TS Crystal, dört farklı renkteki Swarovski kristalleriyle ışığa giden en zarif yol olarak evlerde yerini alıyor.
 
           
         TS CRYSTAL BALL

Yumuşak bir dokunuşla evinizi kontrol altına alabilmenin en şık yolu: Berker TS Crystal Ball… Swarovski kristalli zarif tasarım, evinize bambaşka bir zarafet katacağı gibi aynı zamanda teknolojinin derinliklerini hissettirecek.