Kozza Termal Otel

PROJE DETAYI

Kozza Termal Otel, Nevşehir İli Kozaklı İlçesi’nde 22.000 m2 alana kurulmuştur. 452 adet 1+1, 20 adet 2+1 ve 12 adet 3+1 VIP olmak üzere toplam 484 daireden oluşan iç Anadolu’nun en büyük termal tesislerinden birisidir.

Kozza Termal Tatil Sitesi’nde sizlere her an hizmet verecek sağlık ekibi, 6 adet kapalı , 2 adet açık olmak üzere toplam 8 havuz, size özel hazırlanmış spor alanları, basketbol, voleybol, halı saha alanlarının yanında, yürüyüş yolları, fitnes salonu, masa tenisi ve mini golf alanları da hizmetinize sunulacaktır.
Tesiste Türk hamamı, Sauna, Buhar banyosu, Masaj salonu, Kuaför, Jakuzi ve Çamur banyoları bulunmaktadır.
Kozza termal Tatil Sitesi’nde çeşitli lokantalarla Anadolu’nun farklı tatları ile tanışacaksınız. Özel Cafeler, Kır kahveleri ve Yörük çadırları sizleri alışılagelmiş hayatınızın sınırlarının dışına çıkartarak tatil yapmanız için tasarlanmış bir projedir.

Sinema salonu, Amfi tiyatro, Aquapark, Bowling salonu, çocuk oyun salonu, İnternet cafe, Kreş, Bilardo, Langırt, Dart ve daha birçok eğlence alanı hangi yaşta olursanız olun sizlere hoşça vakit geçirtmek için düşünüldü.

 

 
Bina Tipi :  Otel Yapıları
Proje Adı :  Kozza Termal Otel
Proje Kapsamı :  Elektrik  Projeleri
Proje Yeri : Nevşehir
Toplam Alan : 22.000 m2
Proje Bitiş Yılı : 2012

İşveren :  Sel Yapı Grubu
Mimari Projeler : Altınoran Mimarlık